Komisje problemowe

 

  • Komisja legislacyjna
  • Komisja promocji i mediów
  • Komisja edukacji komunikacyjnej i profilaktyki
  • Komisja nadzoru nad ruchem
  • Komisja inżynierii ruchu drogowego
  • Komisja ds. uczestników ruchu drogowego
  • Zespół Monitorujący

Poniżej przedstawiamy Regulamin oraz składy osobowe Komisji oraz zespołu.


Regulamin pracy komisji/zespołu

  1. Komisja/zespół, na pierwszym posiedzeniu, wybiera spośród członków przewodniczącego i wiceprzewodniczącego komisji/zespołu;
  2. Pracą komisji/zespołu kieruje przewodniczący. W przypadku nieobecności przewodniczącego pracami kieruje wiceprzewodniczący;
  3. Komisja/zespół podejmuje decyzje w trybie głosowania, zwykłą większością głosów członków komisji/zespołu obecnych na posiedzeniu;
  4. Przewodniczący komisji/zespołu:
    • organizuje bieżącą pracę komisji/zespołu,
    • prowadzi posiedzenia i zapewnia ich organizację,
    • składa Radzie, na pierwszym posiedzeniu w roku kalendarzowym, sprawozdanie z działalności komisji/zespołu,
  5. Przewodniczący komisji przedstawia Przewodniczącemu Zespołu Monitorującego, bieżącą informację z prac komisji oraz realizacji zadań nałożonych na komisję;
  6. Rada powołuje członka komisji/zespołu na pisemny wniosek członka Rady;
  7. Rada odwołuje przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, członka komisji/zespołu, na pisemny wniosek większości członków stałych komisji/zespołu lub na wniosek członka Rady;
  8. Rada dokonuje zmian w składach komisji/zespołów poprzez głosowanie, zwykłą większością głosów członków Rady obecnych na posiedzeniu lub w trybie obiegowym.

Komisja legislacyjna

  1. Krzysztof Łaptaszyński – Przewodniczący,
  2. Adam KlejnaWiceprzewodniczący,
  3. Tomasz Matuszewski,
  4. Paweł Mąkol.

Komisja promocji i mediów

  1. Jacek Kobyliński – Przewodniczący,
  2. Bożena Chlabicz – Wiceprzewodnicząca,
  3. Anna Gwoździk,
  4. Wojciech Krzewski,
  5. Mirosław Szadkowski,
  6. Tomasz Matuszewski,
  7. Dariusz Mierzejewski,
  8. Stanisław Popiel,
  9. Paweł Mąkol,
  10. Mirosław Augustyniak,
  11. Tadeusz Wojciechowski,
  12. Dariusz Szczygielski,
  13. Krzysztof Wójcik,
  14. Artur Kamecki,
  15. Krzysztof Jaworski.

Komisja edukacji komunikacyjnej i profilaktyki

  1. Czesław Ziemniak – Przewodniczący,
  2. Lucyna Kęsicka – Wiceprzewodnicząca,
  3. Regina Lewkowicz,
  4. Tomasz Matuszewski,
  5. Stanisław Popiel,
  6. Grzegorz Staniszewski,
  7. Piotr Jakubczak,
  8. Rafał Grodzicki,
  9. Barbara Oleksiewicz,
  10. Wojciech Pasieczny,
  11. Bożena Chlabicz.

Komisja nadzoru nad ruchem drogowym

  1. Jacek Mnich – Przewodniczący,
  2. Sławomir Czyżniak – Wiceprzewodniczący,
  3. Krzysztof Mrówka,
  4. Adam Bielakowski,
  5. Jacek Gołębiewski,
  6. Grzegorz Bednarczyk,
  7. Tomasz Lewandowski,
  8. Waldemar Dejneko.

Komisja inżynierii ruchu drogowego

  1. Andrzej Kabziński – Przewodniczący,
  2. Piotr Sobucki – Wiceprzewodniczący,
  3. Piotr Jakubczak,
  4. Janusz Galas,
  5. Grażyna Lendzion,
  6. Tomasz Lewandowski,
  7. Robert Zawadka,
  8. Jacek Gołębiewski,
  9. Krzysztof Bielecki,
  10. Jacek Wołosz.

Komisja ds. uczestników ruchu drogowego

  1. Maria Dąbrowska – Loranc – Przewodnicząca,
  2. Sławomir Czyżniak – Wiceprzewodniczący,
  3. Witold Wiśniewski,
  4. Romuald Chałas,
  5. Andrzej Markowski,
  6. Tomasz Matuszewski,
  7. Adam Klejna,
  8. Jan Szumiał,
  9. Marek Głażewski,
  10. Jacek Gołębiewski.

Zespół Monitorujący

do stałego monitorowania pracy komisji/ zespołów Rady oraz monitorowania stanu realizacji programów operacyjnych i innych zadań przyjętych przez Radę do realizacji.

  1. Tomasz Matuszewski – Przewodniczący,
  2. Krzysztof Łaptaszyński – Wiceprzewodniczący,
  3. Dariusz Marek Szczygielski – Wiceprzewodniczący,
  4. Krzysztof Knyż,
  5. Jerzy Kacak,
  6. Janusz Galas,
  7. Maria Dąbrowska-Loranc,
  8. Krzysztof Bujnowski,
  9. Jacek Kobyliński,
  10. Anna Gwoździk,
  11. Mirosław Augustyniak,
  12. Wojciech Krzewski,
  13. Mirosław Szadkowski,
  14. Dariusz Mierzejewski,
  15. Mariusz Sztal,
  16. Zbigniew Włodarczyk,
  17. Zbigniew Ostrowski,
  18. Jacek Mnich,
  19. Czesław Ziemniak,
  20. Grażyna Lendzion,
  21. Andrzej Kabziński.
Font Resize
Contrast